czwartek, 20 czerwca, 2024

Utrudnienia na Radzymińskiej. Prace potrwają do soboty

Udostępnij

Drogowcy rozpoczęli remont odcinków ulicy Radzymińskiej na Targówku i Pradze-Północ. Kierowcy jadący w stronę centrum mają do dyspozycji dwa pasy ruchu. Utrudnienia potrwają do soboty.

Od dziś, od godz. 21.00 do soboty, 13 maja, do godz. 5.00 potrwa remont fragmentów jezdni ulicy Radzymińskiej w kierunku centrum. Drogowców będzie można spotkać na krótkich odcinkach od ul. Barkocińskiej do ul. Skargi, przed kładką na wysokości ul. Naczelnikowskiej, pomiędzy wiaduktem kolejowym a ul. Szwedzką oraz za ul. Szwedzką a przed ul. Rzeszotarskiej. Będą oni zajmowali w tych miejscach prawy pas. Kierowcom zostawią dwa pasy ruchu. Dodatkowo, nie będzie można wyjechać z ulicy Skargi na Radzymińską.

Drogowcy będą pracować nocami

Prace będą prowadzone wyłącznie w godzinach nocnych, od 21.00 do 5.00. W ciągu dnia na prawy pas będzie wracał ruch, ale na wysokości robót wprowadzane będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne