piątek, 14 czerwca, 2024

Veturilo zimę spędziło na Pradze. Dziś wraca na ulice Warszawy

Udostępnij

Dziś rusza kolejny sezon Veturilo, czyli Warszawskiego Roweru Miejskiego. Na Pradze-Północ znajduje się 28 stacji rowerowych i sześć stacji napraw rowerów. Przez ostatnie miesiące tysiące rowerów zimowało w halach na Żeraniu.

System Veturilo, jak co roku, rusza 1 marca i będzie działał do końca listopada, czyli przez 9 miesięcy. Zasady korzystania z Veturilo pozostają bez zmian, podobnie jak taryfa. Pierwsze 20 min każdego wypożyczenia jest darmowe, a za pierwszą godzinę zapłacimy 1 zł.

Na Pradze-Północ znajduje się 28 stacji roweru miejskiego Veturilo. Przy parku Praskim znajduje się jedyna na Pradze stacja rowerów dziecięcych Veturilko. Lista wszystkich stacji, a także samoobsługowych stacji napraw znajdziecie tutaj Stacje rowerowe na Pradze.

Przez ostatnie kilka miesięcy tysiące rowerów Veturilo zimowało w byłej Fabryce Samochodów Osobowych – informuje pełnomocnik prezydenta Warszawy ds. komunikacji rowerowej.

Rowery Veturilo zimują w halach dawnej Fabryki FSO na Żeraniu. Fot Profil FB Pełnomocnika Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne