piątek, 14 czerwca, 2024

W parku Praskim powstała nowa publiczna i bezpłatna toaleta

Udostępnij

W parku Praskim pojawiła się nowa publiczna toaleta. Nie przypomina jednak tych, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić, czyli przestronnych i automatycznych. Toaleta ma za to swoje plusy, jest bezawaryjna i bezpłatna.

Nowa publiczna toaleta, czyli popularny Toi Toi, została ustawiona przy alei Waleriana Łukasińskiego w parku Praskim, w pobliżu placu zabaw i istniejącej toalety.

– Dodatkową toaletę ustawiliśmy na prośbę użytkowników parku, w tym przede wszystkim osób korzystających z pobliskiego placu zabaw. W sezonie ogólnodostępna toaleta jest intensywnie używana, przez co często jest zajęta – tłumaczy nam Karolina Kwiecień-Łukaszewska, rzecznik prasowy Zarządu Zieleni m.st. Warszawy, który opiekuje się parkiem.

Bezawaryjna i bezpłatna toaleta w parku Praskim

Jak przyznaje, w automatycznej toalecie zdarzają się drobne usterki, dlatego dodatkowy, przenośny szalet jest w tym miejscu niezbędny.

Czy szalet przypadnie do gustu mieszkańcom odwiedzającym park? Pewnie tak, szczególnie, że nie dość, że jest bezawaryjny, to jest także bezpłatny. Za skorzystanie z toalety automatycznej musimy zapłacić 2 zł.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne