poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Własne biuro na Targowej

Ruszył konkurs na wynajem powierzchni oraz przestrzeni konferencyjno-wystawienniczych w Centrum Kreatywności przy ul. Targowej 56. Młodzi stażem przedsiębiorcy sektora kreatywnego mogą wynająć pomieszczenia na warunkach korzystniejszych niż rynkowe.

CK Targowa, otwarte przed kilkoma miesiącami, to inkubator przedsiębiorczości dla startupów sektora kreatywnego, czyli dla małych lub średnich przedsiębiorstw, które swoją działalnością wpisują się w jedną z 13. branż kreatywnych: reklama, projektowanie/wzornictwo (w tym moda), architektura, rynek sztuki i antyków, rękodzieło i rzemiosło artystyczne, film i video, fotografia, gry komputerowe, muzyka, sztuki performatywne (w tym taniec i teatr), wydawnictwa elektroniczne i tradycyjne, oprogramowanie i usługi komputerowe (ICT) oraz radio i telewizja.

Do dyspozycji są 32 pokoje 2,3,4-osobowe o powierzchni od 17 do 34 m2, które można wynająć po preferencyjnych stawkach, maksymalnie na 3 lata.

Oprócz nowoczesnych pomieszczeń biurowych, w Centrum można wynająć również przestrzeń konferencyjno – wystawienniczą. Jest to 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 210 m2 oraz powierzchnia wystawiennicza, w tym przeszklony 360-metrowy dziedziniec. Aplikować mogą instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i przedsiębiorcy. Powierzchnie udostępniane są na debaty, konferencje, szkolenia, konsultacje, warsztaty, wystawy, targi i inne spotkania, których celem jest wspieranie przedsiębiorców i przedsiębiorczości.

Szczegółowe informacje o rekrutacji wraz z wymaganymi dokumentami są dostępne na stronie urzędu miasta.

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości