czwartek, 18 lipca, 2024

Zabytkowym tramwajem z Pragi na święta

Udostępnij

Drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia na ulicach Pragi pojawi się zabytkowa linia tramwajowa M. Kultowy tramwaj połączy naszą dzielnice ze Śródmieściem i Ochotą.

Trasa zabytkowej linii M wiedzie od pl. Narutowicza, przez ul. Grójecką i Al. Jerozolimskie prosto na most Poniatowskiego. Dalej linia pojedzie Al. Zieleniecką i ul. Targową. Na Ochotę wróci przez most Śląsko-Dąbrowski, ul. Marszałkowską, Nowowiejską i Filtrową na pl. Narutowicza.

W wagonach honorowane będą wszystkie rodzaje biletów ZTM. Bilety będą kasowane przez konduktorów – członków Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej. Na biletach jednorazowych przesiadkowych oraz czasowych konduktorzy umieszczać będą pieczątkę wraz z adnotacją o dacie i godzinie rozpoczęcia przejazdu. Przejazd na podstawie ważnego biletu okresowego (krótko- lub długookresowego) możliwy będzie po wcześniejszym jego skasowaniu (aktywowaniu karty) w innym pojeździe komunikacji miejskiej lub w bramce metra.

Fot. Klub Komunikacji Miejskiej/Maurycy Kosewski

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne