czwartek, 18 lipca, 2024

Zamknięte kino i baseny. Galeria Wileńska ogranicza działalność

Udostępnij

Na terenie Pragi-Północ, podobnie jak w całym województwie mazowieckim, od 15 marca zaczną obowiązywać obostrzenia sanitarne. Restrykcje potrwają do 28 marca.

Od poniedziałku zamknięte zostanie m.in. Kino Praha. Nadchodzący weekend jest ostatnim w tym miesiącu, kiedy widzowie zostaną wpuszczeni na salę kinową. W sobotę i w niedzielę będzie można obejrzeć m.in. filmy: „Sound of Metal”, „La Gomera” i „Helmut Newton. Piękno i bestia”.

– Nie obawiajcie się o swoje bezpieczeństwo w Kinie Praha – sala jest przestronna, a odległości między zajętymi fotelami wystarczająco duże, by zachować odpowiednią odległość od innych; dodatkowo dezynfekujemy przestrzeń po każdym seansie. Robimy wszystko, byście czuli się u nas dobrze – piszą przedstawiciele kina na swoim profilu społecznościowym.

Zamknięte zostaną baseny przy ul. Jagiellońskiej i Namysłowskiej. W Galerii Wileńska czynny pozostanie m.in. Carrefour, apteki i drogerie oraz punkty z prasą i książkami. Wciąż będziemy też mogli korzystać m.in. z usług fryzjerskich i placówek bankowych.

Od 15 marca lekcje w klasach 1-3 będą funkcjonować w trybie mieszanym, czyli hybrydowym. Część uczniów danej szkoły będzie mogła uczyć się stacjonarnie, a część – zdalnie.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne