wtorek, 23 lipca, 2024

Zamykają Starzyńskiego. Ulica idzie pod frez

Udostępnij

Drogowcy zamykają ul. Starzyńskiego, na odcinku od ronda aż do granicy Targówka. Początek robót w piątek wieczorem, a zakończenie we wtorek, 14 sierpnia, o godz. 04.00.

Północna jezdnia, na odcinku od ronda Starzyńskiego do ronda Żaba, otrzyma nową nawierzchnie. Remont zakłada ułożenie blisko 9000 m kw. nowego asfaltu. To ponad kilometr remontowanej drogi. – Nową nawierzchnię wzmocnimy specjalną siatką i odtworzymy na niej oznakowanie poziome. Ze względu na duży zakres prac, potrwają one dłużej niż zwykle i zakończą się we wtorek nad ranem. Prace na ul. Starzyńskiego będą 26. remontem jezdni w tym sezonie – tłumaczą drogowcy.

W związku z pracami od piątku, 10 sierpnia od godz. 22.00 do wtorku, 14 sierpnia do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie północna jezdnia ul. Starzyńskiego na odcinku od ronda Żaba do ronda Starzyńskiego.
Nie będzie też możliwości skrętu z ul. Namysłowskiej w lewo w ul. Starzyńskiego. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: 11 Listopada – Ratuszowa – Jagiellońska lub św. J. Odrowąża – Wysockiego – Trasa Toruńska – Jagiellońska.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne