poniedziałek, 27 maja, 2024

Zgrana Paczka dla mieszkańców. Zbierali dary dla potrzebujących

Udostępnij

Mieszkańcy Pragi nie zawiedli i po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serca. W weekend odbyła się kolejna edycja charytatywnego turnieju „Zgrana Paczka”, podczas którego zbierano dary na rzecz Domu Samotnej Matki i Dziecka.

Turniej odbył się w hali sportowej przy ul. Szanajcy. Organizatorem wydarzenia był Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji, a na jego czele stał Andrzej Sowa, radny dzielnicy ze stowarzyszenia Kocham Pragę.

Charytatywny turniej piłki nożnej „Zgrana Paczka”, to bezpłatna impreza dla amatorskich drużyn z całej Warszawy, jednak warunkiem udziału w turnieju jest włączenie się w pomoc podopiecznym praskiego Domu Samotnej Matki i Dziecka poprzez przyniesienie podstawowych produktów żywnościowych z długim terminem ważności, artykułów chemicznych czy książek dla dzieci. Impreza jest organizowana od 2017 r. i budzi bardzo pozytywne emocje zarówno wśród uczestników jak i mieszkańców dzielnicy.

Podczas turnieju zawodników wspierali radni ze stowarzyszenia Kocham Pragę – Barbara Domańska i Kamil Ciepieńko, a także poseł RP Paweł Lisiecki. Najlepszą drużyną turnieju był zespół Chłopcy z Bielan.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne