sobota, 13 kwietnia, 2024

Zrób zdjęcie, które trafi na pierwszą stronę gazety [KONKURS]

W sobotę tuż po zmierzchu warto wybrać się na drugą stronę Wisły. Na elewacji stadionu PGE Narodowy pojawi się niecodzienny napis. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs fotograficzny!

W sobotę 10 lutego, około godz. 16.40, na elewacji stadionu zostanie wyświetlony napis: 370 lat Pragi, który będzie ukoronowaniem obchodów 370 rocznicy nadania Pradze praw miejskich przez króla Władysława IV. Na pomysł iluminacji wpadł praski radny Kamil Ciepieńko, który zwrócił się z odpowiednią prośbą do władz stadionu.

– Rocznica, to jedno z najważniejszych wydarzeń nie tylko dla rodowitych prażan, ale dla wszystkich, którzy z tym miejscem związali swoje życie. Dlatego wymaga specjalnej oprawy – przekonuje radny Ciepieńko.

Władze stadionu przychyliły się do prośby. Tuż po zmroku, w sobotni wieczór na elewacji stadionu pojawi się napis, który będzie wyświetlany aż do północy.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy specjalny konkurs, który polega na wykonaniu zdjęcia stadionu w czasie wyświetlania napisu. Wbrew pozorom nie będzie to proste zadanie… wieczór i zimowa aura to wyzwanie nawet dla profesjonalistów!

Uwaga: najciekawsze zdjęcie pojawi się na pierwszej stronie najbliższego papierowego wydania gazety Przegląd Praski. Wysyłajcie swoje propozycje na adres przeglad@przegladpraski.pl

RAMOWY REGULAMIN

Fot. PGE Narodowy

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości