czwartek, 20 czerwca, 2024

Budżet, skargi i zmiany w komisjach

Udostępnij

W najbliższy poniedziałek o godz. 15 odbędzie się 21. sesja Rady Dzielnicy Praga-Północ. Radni będą m.in. opiniować wykonanie przez zarząd dzielnicy budżetu w minionym roku.

W porządku obrad znalazł się punkt dotyczący odwołania z funkcji przewodniczącego komisji Bezpieczeństwa, Prawa i Samorządu – radnego Mariusza Borowskiego (SLD). Wniosek w tej sprawie złożyła grupa radnych. Na tej samej sesji planuje się też wybór nowego przewodniczącego komisji.

Radni wydadzą też opinię w sprawie dwóch skarg. Pierwsza, wniesiona przez związki zawodowe przeciwko dyrektor biblioteki publicznej, druga przeciwko zarządowi, wniesiona przez jednego z mieszkańców.

Na koniec obrad zarząd złoży sprawozdanie z dotychczasowej pracy, będzie też czas na interpelacje i zapytania radnych, a także wolne wnioski i sprawy różne, zgłaszane przez mieszkańców.

Sesja odbędzie się 7 marca (poniedziałek), o godz. 15, w sali konferencyjnej urzędu przy ul. Kłopotowskiego 15. Sesja jest otwarta dla wszystkich.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne