poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Co dalej z rzeźbą misia z parku Praskiego. Mieszkańcy zdecydowali o jego losie

Większość mieszkańców, którzy wzięli udział w naszej ankiecie uznało, że rzeźba misia z parku Praskiego powinna zniknąć. Jednak miś ma też swoich fanów, którzy uważają, że powinien zostać na Pradze. Co się stanie z kontrowersyjną rzeźbą?

W naszej zabawie, w której zadaliśmy pytanie, co zrobić z metalowym misiem z parku Praskiego? ponad 52 proc. osób, które wzięły udział w ankiecie, odpowiedziało, że misia należy usunąć i oddać na złom. 45 proc. uznało, że misia należy naprawić i zostawić w parku. Tylko 2,5 proc. osób uważa, że misia należy zachować, ale z parku powinien zniknąć.

O metalowym misiu z parku Praskiego stało się głośno, gdy okazało się, że jedna z płyt, z których jest zbudowana rzeźba, została wyłamana. Dodatkowo rzeźba została zaatakowana przez rdzę. W wielu miejscach pojawiły się też różnego rodzaju napisy, które nie zostały umieszczone tam przez artystę…

Jak przyszłość czeka metalowego misia z parku Praskiego? Trudno powiedzieć, jednak trzeba się liczyć z tym, że jego dni na Pradze są już policzone.

ankieta

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości