poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Dzień otwarty w szkole przy Objazdowej

Udostępnij

W najbliższy czwartek w szkole przy ul. Objazdowej odbędzie się dzień otwarty. Kandydaci na uczniów liceum i technikum będą mogli poznać nie tylko szkolne mury, ale też porozmawiać z nauczycielami i pracownikami szkoły.

Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego przy ul. Objazdowej 3 rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2024-2026. Szkoła chwali się wykwalifikowaną kadrą nauczycieli, nowoczesną bazą dydaktyczną i sportową, ale też możliwościami zdobywania certyfikatów i uprawnień.

W XX Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego kandydaci mają do wybory klasy: medialną z rozszerzonym językiem polskim i językiem angielskim, a także turystyczno-matematyczną z rozszerzoną matematyką i geografią. W Technikum Matematycznym nr 5 im. Stefana Starzyńskiego kandydaci mogą powalczyć o tytuły

  • Technik informatyk,
  • Technik automatyk
  • Technik energetyk.

Uczniowie mogą też liczyć na praktyki zawodowe za granicą a także stypendia za dobre wyniki w nauce.

Szkoła współpracuje m.in. PGNiG Termika, Spółką Tramwaje Warszawskie, CISCO oraz InterCars.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne