poniedziałek, 20 maja, 2024

Każdy głoś się liczy dzisiaj, wybierz do Sejmu Jacka Wachowicza. Wyborczy spot, które bije rekordy

Udostępnij

Kampania wyborcza to nie tylko odrywające się plakaty od ścian i ulotki, które zaśmiecają klatki schodowe. Niektórzy kandydaci potrafią wykazać się kreatywnością. Przykładem może być spot wyborczy Jacka Wachowicza, wiceburmistrza Pragi-Północ, który startuje z list Bezpartyjnych Samorządowców. To trzeba usłyszeć.

Autorem muzyki i słów jest Krzysztof Tkaczyk, artysta , współautor płyty „Żyj każdą chwilą” i autor piosenki „Warszawiak”, która podczas Warszawskiego Plebiscytu w 2022 r. została okrzyknięta tytułem Przebój Roku.

– Piosenka powstała od serca, spontanicznie – mówi Jacek Wachowicz i zaznacza, że w żadnym momencie nie ingerował w jej treść. – Poznaliśmy się już jakiś czas temu i wspólnie staramy się robić rzeczy dobre i wielkie.

W marcu 2022 roku, w Praskim Centrum Aktywności „Kocham Pragę”, Krzysztof Tkaczyk w duecie z Joanną Mioduchowską wziął udział w koncercie charytatywnym dla ukraińskich uchodźców; podczas niedawnego koncertu przy ul. Szwedzkiej grał też przeboje Janusza Kondratowicza, mieszkańca ulicy Targowej.

Wyborczy spot Jacka Wachowicza

– Pora wyborów, więc czas wybierać, jeden się kłóci, a drugi spiera; a tu ktoś nowy, znajoma twarz, Jacek Wachowicz, kandydat nasz! – to pierwsze słowa piosenki.

 

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne