piątek, 14 czerwca, 2024

Nowy przypadek zakażenia koronawirusem w urzędzie dzielnicy

Udostępnij

Wydział lokalowy urzędu dzielnicy Praga-Północ, w którym stwierdzono zakażenie koronawirusem, wraca do normalnej pracy. W urzędzie potwierdzono jeden nowy przypadek zakażenia.

– Zakończyliśmy przeprowadzanie testów na obecność koronawirusa wśród pracowników urzędu – informują władze dzielnicy Praga-Północ. W urzędzie potwierdzono jeden nowy przypadek zakażenia.

W połowie sierpnia u jednego z pracowników Wydziału Zasobów Lokalowych potwierdzono zakażenie koronawirusem. Praca wydziału została zawieszona, a część pracowników urzędu przeszła na pracę zdalną.
W trybie pilnym, w ramach badań przesiewowych zleconych przez zarząd dzielnicy, testom poddano 60 pracowników. – Wszystkie z nich dały wyniki negatywne – informuje Urząd Dzielnicy Praga-Północ. W związku z tym Wydział Zasobów Lokalowych wrócił do pracy, ale reżim sanitarny wciąż obowiązuje. – Praca Wydziału Obsługi Mieszkańców na parterze odbywa się na dotychczasowych zasadach – po telefonicznym umówieniu – przypominają urzędnicy.

Na początku tygodnia zostało zamknięte przedszkole przy ul. Wołomińskiej, w którym stwierdzono koronawirusa u jednej z nauczycielek. Władze dzielnicy czekają na wyniki ostatnich badań. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że placówka zostanie niebawem otwarta.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne