wtorek, 18 czerwca, 2024

Nowy przystanek na Pradze-Północ

Udostępnij

W tym roku na warszawskich ulicach pojawią się nowe wiaty przystankowe. Ogłoszono właśnie przetarg na dostawę i montaż 25 wiat. Sprawdziliśmy, ile z nich pojawi się na Pradze-Północ.

Wiaty zostaną ustawione w miejscach wskazanych przez mieszkańców, m.in. w wyniku głosowania w budżecie obywatelskim. Konstrukcje mają być trwałe, odporne na wandalizm i łatwe do utrzymania w czystości. Przystanek będzie wykonany z aluminium za wyjątkiem niezbędnych elementów stalowych.

Nowa wiata przy al. Solidarności

Na Pradze-Północ, w tym roku, zaplanowano tylko jedną inwestycje. Nowa wiata przystankowa pojawi się przy al. Solidarności na wysokości ul. Rzeszotarskiej. Wiata, jako jedna z niewielu, będzie posiadała instalacje fotowoltaniczną, która posłuży do oświetlenia gabloty informacyjnej.

ZTM

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne