niedziela, 14 lipca, 2024

Przedszkole nr 163

Udostępnij

Przedszkole nr 163
ul. Jagiellońska 28, Warszawa
tel. 22 619 25 42
e-mail: p163@edu.um.warszawa.pl

Dyrektorem placówki jest Katarzyna Aleksandrowicz.

Budynek Przedszkola wraz z Teatrem Baj przeszedł w 2020 r. gruntowny remont. Dzieci mają do dyspozycji nowoczesne i dobrze wyposażone sale z łazienkami. Obiekt został także przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Przedszkole posiada dobrze wyposażony plac zabaw oraz kuchnię przygotowującą trzy smaczne, zdrowe posiłki. Dużym atutem jest kadra – nauczyciele i specjaliści – przygotowana do pracy z dzieckiem przedszkolnym.

W działaniach przedszkola stosowane są m.in.: elementy Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, sensodydaktyka, Metoda Dobrego Startu, Metoda projektów oraz metody aktywizujące. Placówka organizuje liczne wycieczki wyjazdowe, teatrzyki, koncerty, warsztaty eksperymentalne, wyjścia do teatru, uroczystości przedszkolne – bale, Mikołajki, festyny i pikniki. – Dbamy o rozwijanie umiejętności oraz zainteresowań. Dzieci mają możliwość zaprezentowania swoich talentów i zainteresowań plastycznych, recytatorskich, muzycznych, tanecznych oraz sportowych, uczestnicząc w różnego rodzaju konkursach, przeglądach – przekonują pracownicy przedszkola nr 163.

Jak dojechać do przedszkola nr 63 przy ul. Jagiellońskiej 28?

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne