poniedziałek, 20 maja, 2024

Remont torów tramwajowych na Bródnie. Kolejny miesiąc utrudnień

Udostępnij

W poniedziałek rozpocznie się drugi etap remontu torowiska na Bródnie. Na ulicy Rembielińskiej zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu.

Na Bródnie tramwajarze kończą roboty na ulicy Odrowąża. W poniedziałek, 13 maja, przystąpią do drugiego etapu remontu torowiska do zajezdni Annopol. Do końca maja ulicą Rembielińską, od ulicy Julianowskiej do skrzyżowania z Bartniczą i Wyszogrodzką, kierowcy pojadą w jednym kierunku – do Kondratowicza. Objazd w przeciwną stronę został wyznaczony z ulicy Rembielińskiej, Bazyliańską i Wysockiego do Bartniczej lub Matki Teresy z Kalkuty. Utrudnienia będzie można ominąć też ulicami Kondratowicza i Chodecką.

Nowa trasa linii zastępczej Z-1

W związku z pracami autobusy linii zastępczej Z-1 w stronę ronda Żaba pojadą ulicami Bartniczą i Wysockiego. Tramwaje linii: 1, 3, 4 i 25 oraz autobusy 234 pozostaną na dotychczasowych objazdach.

Jesteśmy na Google News! Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne