sobota, 24 lutego, 2024

Uroczysta sesja z okazji rocznicy nadania Pradze praw miejskich. Radni spotkają się na placu Hallera

W najbliższą sobotę z okazji 376. rocznicy nadania Pradze praw miejskich odbędzie się uroczysta sesja rady dzielnicy. Radni spotkają się w jednym z lokali przy pl. Hallera. Sesja jest otwarta dla wszystkich mieszkańców.

Uroczysta sesja rozpocznie się o godz. 16.00 w sobotę 10 lutego 2024 r. w lokalu przy pl. Hallera 6. W porządku obrad nie zaplanowano żadnych merytorycznych punktów, za to radni wysłuchają prelekcji Jarosława Kaczorowskiego o historii Pragi. Po zakończonym posiedzeniu odbędzie się recital zespołu Zimą w Środku Lata.

Uroczyste posiedzenia rady dzielnicy z okazji nadania Pradze praw miejskich, to już tradycja. Posiedzenia odbywają się w różnych miejscach. W 2023 r. sesja została zorganizowana w jednym z pustych lokali w Galerii Wileńskiej, wcześniej sesje zwoływano np. w Muzeum Warszawskiej Pragi lub w podziemiach katedry św. Floriana.

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51