wtorek, 23 lipca, 2024

Wydarzenia na Pradze-Północ 5-6 lutego 2022 r.

Udostępnij

Przedstawiamy najciekawsze wydarzenia kulturalne na Pradze-Północ, które odbędą się w najbliższy weekend. Sprawdźcie ofertę „Kamienia” nad Wisłą i Domu Kultury Praga.

5 lutego 2022 r.

Szachy w „Kamieniu”

Zasady są proste: przychodzisz i grasz w szachy. Można jeszcze przypadkowo poznać nowe osoby, kto wie? Należy tylko wziąć ze sobą kulturę i otwartość, każdy poziom szachowy mile widziany.

  • Miejsce: Pawilon Edukacyjny Kamień, Wybrzeże Puckie 1, godz. 15.00-20.00

6 lutego 2022 r.

Klub Miłośników Roślin – spotkanie pilotażowe

Głównym punktem będzie pokaz zdjęć z wyprawy Marty i Marcina Rzeplińskich po ogrodach europejskich. Następnie będzie czas na rozmowy – między nami roślinomaniakami. Będzie okazja do wymiany doświadczeń i porad, do opowieści o roślinnych planach na ten rok.
Spotykamy się w przestrzeni przyjaznej miłośnikom roślin – w Pałacyku Konopackiego. Będzie miło, bez spiny i na luzie. A jeśli taki format spotkań przypadnie uczestnikom do gustu, chętnie będziemy spotykać się tutaj cyklicznie, tworząc Klub Miłośników Roślin.

  • Miejsce: Pałacyk Konopackiego, ul. Strzelecka 11/13, godz. 16-19
Klub miłośników roślin w Domu Kultury Praga

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne