niedziela, 14 kwietnia, 2024

Dariusz Kacprzak: Chcemy być trzecią siłą na kartach do głosowania, by Polacy mieli lepszy wybór

Bezpartyjni Samorządowcy postanowili, że w najbliższych wyborach parlamentarnych stawią czoło największym partią politycznym w Polsce. W ostatnim czasie bezpartyjni podjęli uchwałę o wystawieniu 100 kandydatów do Senatu. Koordynatorem prac nad budową listy został Dariusz Kacprzak, zastępca burmistrza dzielnicy Pragi-Północ, z którym rozmawiamy podczas Europejskiego Kongresu Samorządów w Mikołajkach.

Zapytaliśmy burmistrza Kacprzaka, który w zarządzie dzielnicy reprezentuje stowarzyszenie Kocham Pragę; skąd decyzja Bezpartyjnych Samorządowców o starcie w wyborach do Senatu, jak ta decyzja zmieni scenę polityczną, a także jakie środowiska będą reprezentować Bezpartyjni.

– Bezpartyjni to naturalni przedstawiciele centrum, racjonalizmu, przedsiębiorców. Chcemy być trzecią siłą na kartach do głosowania, by Polacy mieli lepszy wybór – mówi Kacprzak.

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości