wtorek, 23 lipca, 2024

Przedszkole nr 174

Udostępnij

Przedszkole nr 174
ul. Markowska 8, 03-742 Warszawa
tel. 22 619 64 06
e-mail: p174@edu.um.warszawa.pl

Dyrektorem placówki jest Monika Buczyńska.

Przedszkole zapewnia wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną oraz pyszne domowe jedzenie. W przedszkolu są jasne i przestrzenne sale wyposażone w kolorowe meble, zabawki i pomoce dydaktyczne, m.in. interaktywny monitor i magiczny dywan.

Placówka posiada też salę gimnastyczną ze sprzętem sportowym i sensorycznym oraz plac zabaw z bogatą szatą roślinną. Przedszkole realizuje rozszerzony program edukacji przedszkolnej „Piękna nasza Polska cała” – przybliżający tradycje i obyczaje ludowe. Bierze udział w konkursach plastycznych i muzycznych o zasięgu dzielnicowym, warszawskim i ogólnopolskim. Realizuje innowacyjne programy: „Zuchy w przedszkolu”, „Zdrowie w kolorach”, „Mały Patriota”.

– W ramach innowacji pedagogicznej „Partnerstwo we wspólnym działaniu Rodzic-Przedszkole” zacieśniamy więzi z domem rodzinnym wychowanków poprzez ciekawe spotkania, pikniki, uroczystości i założenie teatru „Rodzice dzieciom” – przekonują przedstawiciele przedszkola nr 174.

Jak dojechać do przedszkola nr 174 przy ul. Markowskiej 8?

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne