wtorek, 21 maja, 2024

Przedszkole nr 185

Udostępnij

Przedszkole nr 185 z oddziałami integracyjnymi
ul. Wołomińska 56, 03-755 Warszawa
tel. 22 619 87 00
e-mail: p185@edu.um.warszawa.pl

Dyrektorem placówki jest Renata Woźniak.

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi – dysponuje pięcioma oddziałami integracyjnymi. W każdej grupie przedszkolnej pracuje jeden albo dwóch nauczycieli wychowania przedszkolnego, pedagog wspomagający i dwie lub jedna osoba personelu pomocniczego.

Placówka posiada gabinet logopedyczny, psychologiczny, salę do prowadzenia terapii sensorycznej, galerię plastyczną, pokój relaksacyjny „Zaciszny Zakątek” oraz nowoczesny plac zabaw.

Prowadzone są warsztaty dla dzieci z rodzicami z zakresu Terapii Ręki, cykliczne zajęcia Metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, warsztaty plastyczne – z cyklu „Kraina Twórczości”. – Stosujemy różnorodne metody pracy m.in. masaż dziecięcy DDDD (Dzieci Dzieciom Dar Dotyku) E. Scherera. Realizujemy terapię opartą na relacjach i zabawie dla dzieci z autyzmem. Akceptujemy i uczymy tolerancji dla różnorodności – mówią przedstawiciele przedszkola nr 185.

Jak dojechać do przedszkola nr 185 przy ul. Wołomińskiej 56?

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne