środa, 27 września, 2023

Przedszkole nr 217

Przedszkole nr 217
ul. Szymanowskiego 4a, 03-477 Warszawa
tel. 22 619 41 69
e-mail: p217@edu.um.warszawa.pl

Dyrektorem placówki jest Marta Święcicka.

Placówka zajmuje parter w budynku trzypiętrowym, dzięki czemu wszystkie grupy wiekowe przebywają na jednym poziomie. Przedszkole posiada przyjazne sale zabaw, przestronną salę gimnastyczną, umożliwiającą prowadzenie zajęć umuzykalnienia, tańców, ćwiczeń gimnastycznych i korekcyjnych. Oferuje atrakcyjne, nowoczesne metody pracy oraz bogatą gamę zajęć dodatkowych.

Placówka możemy się pochwalić profesjonalną opieką nauczycieli oraz współpracą z rodzicami w ramach organizowanych konkursów, warsztatów oraz przedszkolnych imprez wewnętrznych. Posiada także własną kuchnię serwującą zdrowe, smaczne i urozmaicone posiłki. Dużym udogodnieniem jest wykonanie podjazdu przeznaczonego dla wózków dziecięcych i osób niepełnosprawnych. Chlubą jest także piękny i duży ogród, w którym dzieci mają okazję bawić się z wykorzystaniem ekologicznego sprzętu rekreacyjnego.

Ciekawostki

  • Przedszkole przy ul. Szymanowskiego 5a zostało zbudowane w 1955 r.

Jak dojechać do przedszkola nr 217 przy ul. Szymanowskiego 4a?

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości