piątek, 14 czerwca, 2024

Przedszkole nr 184

Udostępnij

Przedszkole nr 184
ul. Ratuszowa 21, 03-451 Warszawa
tel. 22 619 81 96
e-mail: p184@edu.um.warszawa.pl

Dyrektorem placówki jest Anna Zawadzka.

Przedszkole mieści się w dużym, przestronnym budynku otoczonym ogrodem. Placówka posiada duże, dobrze wyposażone sale. W ogrodzie znajduje się drewniany, certyfikowany plac zabaw oraz wiele przestrzeni do zabaw ruchowych, biegania i gier. Prowadzone są zajęcia przyrodniczo-ekologiczne.

– Sadzimy rośliny, wysiewamy nasiona w mini-ogródkach, prowadzimy obserwacje, eksperymenty, wykonujemy i wieszamy karmniki dla licznie przybywających tu ptaków, witamy i żegnamy kolejne pory roku – mówią przedstawiciele przedszkola.

Kadrę tworzy zespół wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę. W swojej pracy chętnie wdrażają nowe osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i uzdolnień dzieci.

Jak dojechać do przedszkola nr 184 przy ul. Ratuszowej 21?

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne