sobota, 13 kwietnia, 2024

Przedszkole nr 171

Przedszkole nr 171
ul. Równa 2, 03-418 Warszawa
tel. 22 619 82 63
e-mail: p171@edu.um.warszawa.pl

Dyrektorem placówki jest Małgorzata Piesiewicz.

Przedszkole posiada nowoczesny plac zabaw, sala gimnastyczną wyposażoną w atrakcyjny sprzęt do zabaw i ćwiczeń, dużą szatnię, cztery przestronne, kolorowe sale z zabawkami i multimedialnymi pomocami dydaktycznymi. – Stawiamy na ekologię i twórczą aktywność dziecka, bo „czym skorupka za młodu…” – tłumaczą pracownicy przedszkola nr 171.

Placówka ma bogaty kalendarz imprez przedszkolnych, rodzinnych, przedstawień teatralnych, koncertów muzycznych, wycieczek. Organizuje także spotkania z artystami i ciekawymi ludźmi. Przedszkole zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i opiekę specjalistów: psychologa, logopedy oraz smaczne, gorące posiłki. – Dzieciom stwarzamy takie warunki i atmosferę, która zaspokoi ich potrzeby wczesnej edukacji, pomoże rozwinąć ich możliwości i otworzy drogę do sukcesów w dorosłym życiu – zapewniają przedstawiciele przedszkola.

Jak dojechać do przedszkola nr 171 przy ul. Równej 2?

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości