czwartek, 18 lipca, 2024

Przedszkole nr 173

Udostępnij

Przedszkole nr 173
ul. Szymanowskiego 5a, 03-477 Warszawa
tel. 22 619 39 86
e-mail: p173@edu.um.warszawa.pl

Dyrektorem placówki jest Hanna Piasecka.

Przedszkole wykorzystuje różnorodne środki, metody oraz formy pracy dla osiągania jak najlepszych wyników dydaktycznych. – Kształcimy, bawimy, wychowujemy, rozwijamy poprzez organizowanie i dział w konkursach, przeglądach, warsztatach. Atmosfera wzajemnego zrozumienia możliwości i potrzeb tworzy życzliwy i radosny klimat – zapewniają przedstawiciele przedszkola nr 173. Placówka organizuje spacery, wyjścia i wycieczki (piesze, komunikacją miejską i autokarowe) oraz cieszące się wielkim zainteresowaniem koncerty i teatrzyki (przynajmniej raz w miesiącu na terenie placówki).

Organizowane są również wyjścia do teatru, kina, muzeum. Przedszkole korzysta również z Domu Kultury Praga, VII Ogrodu Jordanowskiego, Szkoły Muzycznej, Klubu Złotego Wieku, Biblioteki Publicznej.

Jak dojechać do przedszkola nr 173 przy ul. Szymanowskiego 5a?

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne