czwartek, 20 czerwca, 2024

Przyszłość osiedla Praga I. Spotkanie z mieszkańcami

Udostępnij

We wtorek, 19 marca, w Urzędzie Dzielnicy Praga-Północ odbędzie się spotkanie z mieszkańcami osiedla Praga I. Spotkanie będzie dotyczyć zmian w organizacji ruchu.

Osiedle Praga I to obszar pomiędzy ulicami Cyryla i Metodego, Targową, Jagiellońską i Ratuszową. Spotkanie, którego organizatorem jest Zarząd Gospodarowania Nieruchomościami Praga-Północ, ma za cel wypracować rozwiązania dotyczące wprowadzenia zmian w organizacji ruchu na terenie osiedla.

Mieszkańcy wielokrotnie zwracali uwagę na problem z parkowaniem samochodów, głównie z powodu aut osób spoza Pragi, którzy osiedle traktują jak darmowy parking. Wśród postulatów znalazł się też pomysł montażu progów zwalniających, które mają zmusić kierowców do ostrożnej jazdy wewnętrznymi ulicami osiedla.

Spotkanie odbędzie się 19 marca o godz. 17 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Praga-Północ przy ul. Kłopotowskiego 15.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne