poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Weekend z budżetem partycypacyjnym na Pradze

Udostępnij

Najbliższy weekend to okazja, żeby wspólnie z urzędnikami i ekspertami skonsultować pomysły do budżetu partycypacyjnego. W Urzędzie Dzielnicy odbędzie się praski maraton pisania projektów.

Spotkanie ma na celu ułatwienie mieszkańcom Pragi-Północ pisanie własnych projektów dotyczących zmian, których chcieliby dokonać w stolicy. Uczestniczyć w nich będą eksperci oraz urzędnicy, którzy doradzą, gdzie złożyć projekt, co warto w nim uwzględnić oraz co najważniejsze, jak go odpowiednio opisać i wycenić. Praski maraton to również dobra okazja do zdobycia poparcia dla swojego pomysłu i porozmawiania z sąsiadami.

O zasadach tegorocznej edycji budżetu pisaliśmy tutaj:  Niespełna miesiąc został na złożenie projektów w budżecie partycypacyjnym.

Spotkanie odbędzie się w godz. 11-15 w Urzędzie Dzielnicy Praga-Północ przy ul. Kłopotowskiego 15 w sali konferencyjnej.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne