środa, 17 lipca, 2024

Znamy termin wyborów samorządowych. Oddaj swój głos już dziś

Udostępnij

Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 października, druga 4 listopada. Gdyby jednak wybory odbyły się dziś, na kogo oddalibyście swój głos?

Dobiega końca kolejna kadencja praskiego samorządu. Za ponad dwa miesiące nasze skrzynki znów zapełnią się kolorowymi ulotkami, a latarnie i ściany budynków przyozdobią wyborcze plakaty.

Przyjdzie jeszcze czas na analizę działań samorządowców, ich dokonań i zaangażowania w życie mieszkańców. Tymczasem postanowiliśmy przygotować sondę, dzięki której poznamy praskie preferencje wyborcze. Głosowanie potrwa do 24 sierpnia.

Przygotowaliśmy wirtualną wyborczą kartę do głosownia. Znalazły się na niej ugrupowania, które funkcjonują w obecnej kadencji: Prawo i Sprawiedliwość, Platforma Obywatelska, Sojusz Lewicy Demokratycznej oraz stowarzyszenie Kocham Pragę. Na naszej karcie nie znalazły się osoby, które w trakcie trwania kadencji zdecydowały o zmianie przynależności i tworzeniu nowych podmiotów politycznych.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne