czwartek, 29 lutego, 2024

Świąteczna Praga na Waszych zdjęciach [KONKURS]

To, że naszej dzielnicy nie brakuje magii wiemy wszyscy. Wyjątkowego uroku Praga nabiera jednak wtedy, gdy zaczynają się święta Bożego Narodzenia. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy specjalny konkurs, który polega na zatrzymaniu świątecznej praskiej aury w kadrze aparatu. Mamy też nagrody!

Konkurs jest prosty, wystarczy dobre oko i sprawny aparat. Jeśli spacerując świąteczną dzielnicą zauważycie coś, co warto uwiecznić na zdjęciu, wykorzystajcie swój telefon lub aparat. Na Wasze zdjęcia czekamy do 31 grudnia.

Najlepsze zdjęcia nagrodzimy voucherami na dowolną darmową pizzę w rozmiarze S, w nowej praskiej Pizzerii Papa John’s przy ul. Kijowskiej 1. Warto wiedzieć, że to nowe miejsce na kulinarnej mapie Pragi-Północ jest pierwszą restauracją w Polsce, otworzoną przez amerykańskiego giganta Papa John’s. Jak przekonują właściciele, największy nacisk jest położony na składniki, i to jest źródło sukcesu firmy. Zgłodnieliście już? Jeśli tak, to czekamy na Wasze zdjęcia pod adresem przeglad@przegladpraski.pl

REGULAMIN KONKURSU

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości

1 KOMENTARZ

  1. Już od kilku lat nie mieszkam na Pradze, jednak bardzo chętnie tam wracam, bo klimat i staro warszawska zabudowa to coś co dosłownie zapiera dech w piersiach. Jeszcze kilka lat temu było tu zupełnie inaczej, mniej inwestycji, rozrywek, gorsza komunikacja sprawiały że mieszkańcy i goście widzieli same minusy.Dziś kiedy Praga przeszła tak wiele pozytywnych zmian aż chce się robić zdjęcia by móc się wszystkim pochwalić jak tutaj jest pięknie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.